Sposób rozliczania

W pozycjonowaniu stron są dwa moduły rozliczeniowe.

1. Stała opłata miesięczna. Wspólnie z klientem dobieramy frazy, które naszym zdaniem przyczynią się do wzrostu zainteresowania Państwa firmą. Jednocześnie badamy, czy wzrost Państwa pozycji na wybranych frazach przekłada się na wzrost liczby wejść na Państwa stronę oraz wzrost czasu spędzonego na Państwa witrynie. Jeśli nie będą Państwo zadowoleni z jakiejkolwiek wybranej frazy lub zauważymy, że dana fraza nie realizuje wyznaczonego zadania gwarantujemy możliwość zmiany słowa kluczowego na inne, które Państwa lub naszym zdaniem bardziej przyczyni się do wzrostu Państwa zysków. Umowa podpisywana jest na czas nieokreślony z możliwością miesięcznego wypowiedzenia.

2. Opłata za pozycję. Klient płaci tylko wtedy, gdy dana fraza znajdzie się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Minimalna kwota za jedną frazę wynosi ok. 30 zł netto. Dokładna wycena jest ustalana przy ostatecznym określeniu słów kluczowych. Przy wyborze tego modułu rozliczeniowego umowa zawierana jest na okres 12 miesięcy bez możliwości wypowiedzenia. Przy tej formie współpracy nie ma możliwości zmiany słów kluczowych. Koncentrujemy się głównie na wzroście pozycji fraz i nie przykładamy już uwagi czy dana fraza przyczynia się do wzrostu liczby odwiedzin Państwa strony oraz czasu spędzonego na witrynie, jednocześnie wpływając na wzrost sprzedaży.

Wybór danego modułu rozliczeniowego nie ma wpływu na tempo wzrostu pozycji danej frazy. W obu przypadkach zapewniamy jak najszybsze dotarcie do zadowalającej pozycji w wyszukiwarce Google.

Pierwsze rezultaty pozycjonowania powinny pojawić się już w okresie pierwszego miesiąca od rozpoczęcia pracy nad serwisem. Witryna pojawia się na coraz wyższych pozycjach wyszukiwarki o czym są Państwo na bieżąco informowani. Systematycznie informujemy Państwa o zajmowanej pozycji.

Lublin, nasze miasto

Kraków, Wrocław, Poznań

kontakt